Mother’s giving

גם אני אמא מ(ע)ניקה

את בהריון? הצלחה בהנקה חשובה לך? את לא יודעת הרבה על הנקה או שמעת שזה קשה וכואב?
הגעת למקום הנכון!

אני מזמינה אותך להצטרף אלי, לתוכנית הליווי המקיפה שתסייע לך להגיע מוכנה ולצלוח את האתגרים בהנקה ובהורות הראשונית.

לתיאום שיחת יעוץ והתאמה לתוכנית

אחרי שנים של ניסיון וליווי אלפי נשים בהריון ולאחר לידה,
אני יודעת בדיוק(!) מה הם הדברים להם זקוקות נשים כדי לצלוח את אתגרי ההנקה.
מהמקום המדויק הזה – פיתחתי את שיטת “אמא מ(ע)ניקה”

תכנית “אמא מ(ע)ניקה” תבטיח לך שעשית הכל כדי להצליח בהנקה, תעניק לך את הכלים והידע שיסייעו לך להפחית אתגרים וקשיים מיותרים, רגשות אשם וסיבוכים שניתן למנוע עם התנהלות נכונה.

התכנית נותנת מעטפת עשירה של מידע ותמיכה צמודה ממני לכל אורך הדרך ומאפשרת לך ביטחון,
ידע וכלים מתאימים בכל שלב ושלב.

התכנית היא פרטנית ומותאמת לצרכים הייחודיים שלך,
לרצונות ולציפיות שלך וככזו היא נבנית יחד איתך ועם בן זוגך.

*מספר המשתתפות בתכנית מוגבל בשל אופי הליווי האישי והצמוד – מהרו לשריין מקום
*ניתן לשריין מקום בכל שלבי ההיריון

סיפורם של ענבר ובן

במהלך ההריון התלבטתי הרבה על נושא ההנקה, הרגשתי שאני רוצה לנסות להניק אבל נורא פחדתי, הרגשתי שאני קלולסית, חסרת כל ידע והבנה בעולם הזה, שמעתי סיפורים קשים מחברות ולא היה לי ברור איך אני צולחת את זה. התחלתי לחשוב על ליווי כלשהו, על יועצת הנקה אחרי הלידה שתעזור לי במידה ואתקשה.

אבל הפרסום של מעיין על תכנית ליווי של גם גם, לפני ותוך כדי ואחרי, תפס אותי במקרה והרגיש לי מאוד הגיוני. ומעבר להגיוני, משהו באינטואיציה הרגיש לי נכון ומדויק, שמעיין תהיה נכונה לי. החיבור עם מעיין אכן קרה אחרי חמש דקות של שיחת טלפון, כבר באמצע השיחה הבנתי שאני רוצה אותה איתי. האינטואיציה שלי הייתה כל כך חזקה, מעיין נתנה לי כבר מההתחלה את התחושה שאפשר לסמוך עליה במיליון אחוז – ברמה המקצועית וברמה הרגשית. היא הסבירה לי למה כל כך חשוב להתכונן לפני, כמה חשוב שיהיה את אשת הקשר המקצועית בזמינות מלאה כי מדובר בנושא שעלול להיות “חירומי”, כמה חשוב שתהיה דמות אחת, אובייקטיבית, מקצועית ועם ניסיון.

אחרי הרבה חשיבה ולבטים החלטנו, אני ובן זוגי, ללכת על תכנית הליווי של מעיין. חשוב לציין שההתלבטות הייתה אמיתית, זה לא הסתכם בשיחה או שתיים בנינו, ואפילו אמרתי למעיין בשלב מסוים ש”בואי נישאר בייעוץ רגיל אם צריך”. אבל מעיין התעקשה, ולא ממקום שיווקי, להפך, היא התעקשה לנסות לגרום לי להבין שהנקה זה דבר שדורש ואפילו מחייב – הכנה מראש. היא דיברה עם שנינו מספר פעמים, הקדישה לזה לא מעט זמן כדי לנסות ולהתאים לנו במדויק את מה שנכון לנו (ואני אומרת “לנו” כי מעיין, בצדק, כל כך חיברה את בן הזוג שלי לעניינים, מה שהתברר כאחד הדברים הכי חשובים שקרו בכל התהליך הזה, כי התמיכה וההבנה שלו בזמן אמת הייתה הכרחית).

מספר חודשים אחרי הלידה ואני יכולה להגיד בלב שלם שבלי מעיין – לא הייתי מניקה.

החל מההכנה להנקה (שגיליתי שזה הדבר הכי חשוב שצריך לעשות לפני הלידה) דרך ליווי הכי צמוד שאפשר לדמיין בימים שאחרי, כולל פגישות חירום, טלפונים, הודעות ושיחות בכל יום בשבוע, מעיין לא ויתרה לי והאמינה בי שאני מסוגלת. ההנקה אצלי באה עם קשיים אדירים, זו הייתה מלחמה יומיומית ועבודה של 24/7 בדבר הזה. מעיין “עלתה” בשנייה על נושא רפואי דחוף שהיה עם התינוקת שלי, ליוותה אותי בכל מסלול ההנקה, ענתה לטלפונים ממני שהיא שומעת רק בכי (שלי ושל התינוקת) ונשארה מלאה בסבלנות, הבינה מתי אני רק צריכה עידוד ומתי אלה מקרי החירום שבהם היא ישר אמרה לי להיכנס לאוטו ולבוא אליה. היא הדריכה ולימדה וליוותה אותי במלוא הבטחון והאמונה בי. ברמת הטכניקה, ברמת המוטיבציה, ברמת האמונה בעצמי ובחיבור עם התינוקת שלי – עד שפתאום, זה עבד!

מעיין נתנה לי את הביטחון, הכלים, הדרכים להתגבר כל הקשיים שההנקה מביאה עמה. היא הרימה אותי ברגעי הבכי והשבירה ושמחה איתי ברגעי הניצחון וההצלחה.

אין לי המלצה יותר חמה, נכונה, מדויק, וחכמה מלשריין ליווי של מעיין כמה שיותר מוקדם ❤️

בהצלחה,
ענבר, בן ומאיה רימון
גבעתיים